Cennik

W EndoDentist świadczymy szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Począwszy od przeglądu stomatologicznego poprzez stomatologię zachowawczą, leczenie kanałowe, protetyczne po projektowanie uśmiechu. Poniżej przedstawiamy skrócony cennik wybranych zabiegów wykonywanych w EndoDentist.

Całkowity koszt zabiegów jest ustalany indywidualnie, po przedstawieniu planu leczenia.
Akceptujemy płatności gotówką, kartą płatniczą, przedpłatę przelewem.

W EndoDentist bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość naszej pracy i udzielamy na nią gwarancji. W przypadku pytań lub uwag odnośnie jakiegolwiek zabiegu zapraszamy do kontaktu z lekarzem prowadzącym, który chętnie odpowie na każde nurtujące pytanie.
Gwarancja obejmuje wypłenienia, korony, mosty (stałe uzupełnienia protetyczne), protezy częściowe i całkowite, leczenie kanałowe. Czas gwarancji liczony jest od dnia wykonania pracy i wynosi 2 lata. Warunkiem gwarancji jest badanie kontrolne przeprowadzane co 6 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

  • prac tymczasowych, które jak sama nazwa wskazuje są nietrwałe – m.in: korony tymczasowe, protezy natychmiastowe osadzone bezpośrednio po usunięciu zębów wymagające po pewnym czasie podścielenia,
  • prac przy wykonaniu których Pacjent został poinformowany o ograniczonej gwarancji, lub jej braku

Choć bierzemy odpowiedzialność za swoją pracę, nie obejmujemy gwarancją uszkodzeń wynikające z zaniedbań po stronie Pacjenta takimi jak:

  • niedostateczna higiena jamy ustnej,
  • nieprzestrzeganie zaleceń lekarza,
  • nieprzestrzeganie zalecanych wizyt kontrolnych.

Ponadto nie podlegają gwarancji uszkodzenia będące następstwem nieszczęśliwych wypadków, naturalnego zaniku kości i zmian w przyzębiu, a także istniejącego innego schorzenia mającego niekorzystny wpływ na układ żujący (m.in. cukrzyca, padaczka, osteoporoza, stan po napromienianiu i terapii cytostatykami).