Cennik

W EndoDentist świadczymy szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Począwszy od przeglądu stomatologicznego poprzez stomatologię zachowawczą, leczenie kanałowe, protetyczne po projektowanie uśmiechu. Poniżej przedstawiamy skrócony cennik wybranych zabiegów wykonywanych w EndoDentist.

Całkowity koszt zabiegów jest ustalany indywidualnie, po przedstawieniu planu leczenia.
Akceptujemy płatności gotówką, kartą płatniczą, przedpłatę przelewem.

Konsultacja endodontyczna 100 zł
Znieczulenie, koferdam, zdjęcie RVG, wypełnienie czasowe w cenie zabiegu
Interwencja endodontyczna / opatrunek 250 zł
Odbudowa zęba do leczenia endodontycznego 200 zł
Leczenie zęba jednokanałowego 500 zł
Leczenie zęba dwukanałowego 750 zł
Leczenie zęba trzy i cztero kanałowego 950 zł
Powtórne leczenie zęba jednokanałowego 600 zł
Powtórne leczenie zęba dwukanałowego 850 zł
Powtórne leczenie zęba trzy i cztero kanałowego 1250 zł
Usunięcie złamanego narzędzia z kanału 250 zł
Usunięcie wkładu 300 zł
Zamknięcie perforacji przy użyci materiału MTA 200 zł
Zamknięcie perforacji przy użyci materiału Geristore 250 zł

Leczenie kanałowe Kraków opinie:

1) Do lek. dent. Marcina Sarneckiego trafiłam z zapaleniem miazgi zębowej, niestety ząb nadawał się do natychmiastowego leczenia kanałowego, co już w pierwszej chwili wywołało we mnie ogromny lęk i zdenerwowanie. Otrzymałam znieczulenie oraz ogromne wsparcie zarówno od lekarza Marcina Sarneckiego, jak i asystentki stomatologicznej. Obydwoje podeszli do mnie z dużą wyrozumiałością i empatią. Ząb został uratowany! Jestem ogromnie wdzięczna!

2) Podczas leczenia kanałowego lekarz Marcin Sarnecki był niesamowicie delikatny i empatyczny. Zanim przeszedł do zabiegu szczegółowo, opisał problem oraz przedstawił metody leczenia i kroki, które będzie musiał podjąć w celu odratowania zęba. Zaproponował również znieczulenie, dzięki któremu nie czułem bólu! Leczenie kanałowe zostało przeprowadzone przy użyciu mikroskopu stomatologicznego. Jestem bardzo zadowolony i na pewno jeszcze wrócę do Endodentist!

3) Z serca polecam Endodentist oraz doktora Marcina Sarneckiego! To niesamowicie profesjonalny lekarz, który nawet leczenie kanałowe jest w stanie przeprowadzisz delikatnie i bezboleśnie! Zawsze podczas wizyt u stomatologa czuje ogromny stres, jednakże tym razem było inaczej! To wszystko dzięki miłej atmosferze i ogromnej empatii doktora! Polecam!!

4) Rzetelność, profesjonalna obsługa, delikatność! W tych trzech słowach mogę opisać zabieg kanałowego leczenia, który na moim zębie przeprowadził doktor Marcin Sarnecki w Endodentist. Leczenie przeprowadzone zostało z wykorzystaniem znieczulenia, które uśmierzyło ból! Lekarz korzystał z mikroskopu stomatologicznego! Asystentka stomatologiczna przemiła! Jestem zachwycona!!

5) Jeśli szukacie sprawdzonego i profesjonalnego dentysty, to z całego serca polecam Wam doktora Marcina Sarneckiego! Mój ząb był w tak złym stanie, że myślałam, że nie da się go odratować! Jednak dzięki profesjonalnie przeprowadzonemu leczeniu kanałowemu w Endodentist ząb jest i ma się dobrze! 😊 Bardzo dziękuję za fachową obsługę i bardzo empatyczne podejście!