Cennik

W EndoDentist świadczymy szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Począwszy od przeglądu stomatologicznego poprzez stomatologię zachowawczą, leczenie kanałowe, protetyczne po projektowanie uśmiechu. Poniżej przedstawiamy skrócony cennik wybranych zabiegów wykonywanych w EndoDentist.

Całkowity koszt zabiegów jest ustalany indywidualnie, po przedstawieniu planu leczenia.
Akceptujemy płatności gotówką, kartą płatniczą, przedpłatę przelewem.

Metamorfoza uśmiechu w Endodentist Kraków Prądnik Czerwony

Projektowanie uśmiechu to usługa, dzięki której dowiesz się jak może wyglądać Twój uśmiech, bez wykonywania inwazyjnych i nieodwracalnych zmian na Twoich zębach.

Projekotwanie odbywa się na dwóch wizytach – na pierwszej najważniejsza część to zrozumienie oczekiwań Pacjenta. Jeśli są one możliwe do spełnienia to pobieramy wyciski, robimy zdjęcia i umawiamy się na drugie spotkanie.

Na drugiej wizycie przymierzamy licówki wykonane w laboratorium stomatologicznym. Licówki wykonane są z materiału, który pozwala na wykonywanie modyfikacji ich kształtu w jamie ustnej, przez co wspólnie z Pacjentem możemy wybrać najlepiej pasujący kształt. Na koniec wizyty zdejmujemy licówki.

Procedura jest zupełnie nieinwazyjna i w pełni odwracalna.

Pierwsza wizyta - zrozumienie oczekiwań, przegląd stomatologiczny, ocena możliwości leczenia, sesja fotograficzna (zęby, uśmiech, portret) oraz pobranie wycisków w celu wykonania uzupełnień prototypowych. 300 zł
Druga wizyta - przymierzenie uzupełnień prototypowych, ponowna sesja fotograficzna, ocena wyglądu prototypu, ew. poprawki zgodne z sugestiami, ustalenie planu leczenia i kosztorys 500 zł