Cennik

W EndoDentist świadczymy szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Począwszy od przeglądu stomatologicznego poprzez stomatologię zachowawczą, leczenie kanałowe, protetyczne po projektowanie uśmiechu. Poniżej przedstawiamy skrócony cennik wybranych zabiegów wykonywanych w EndoDentist.

Całkowity koszt zabiegów jest ustalany indywidualnie, po przedstawieniu planu leczenia.
Akceptujemy płatności gotówką, kartą płatniczą, przedpłatę przelewem.

Projektowanie uśmiechu to usługa, dzięki której dowiesz się jak może wyglądać Twój uśmiech, bez wykonywania inwazyjnych i nieodwracalnych zmian na Twoich zębach.

Projekotwanie odbywa się na dwóch wizytach – na pierwszej najważniejsza część to zrozumienie oczekiwań Pacjenta. Jeśli są one możliwe do spełnienia to pobieramy wyciski, robimy zdjęcia i umawiamy się na drugie spotkanie.

Na drugiej wizycie przymierzamy licówki wykonane w laboratorium stomatologicznym. Licówki wykonane są z materiału, który pozwala na wykonywanie modyfikacji ich kształtu w jamie ustnej, przez co wspólnie z Pacjentem możemy wybrać najlepiej pasujący kształt. Na koniec wizyty zdejmujemy licówki.

Procedura jest zupełnie nieinwazyjna i w pełni odwracalna.

Pierwsza wizyta - zrozumienie oczekiwań, przegląd stomatologiczny, ocena możliwości leczenia, sesja fotograficzna (zęby, uśmiech, portret) oraz pobranie wycisków w celu wykonania uzupełnień prototypowych. 300 zł
Druga wizyta - przymierzenie uzupełnień prototypowych, ponowna sesja fotograficzna, ocena wyglądu prototypu, ew. poprawki zgodne z sugestiami, ustalenie planu leczenia i kosztorys 500 zł