Cennik

W EndoDentist świadczymy szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Począwszy od przeglądu stomatologicznego poprzez stomatologię zachowawczą, leczenie kanałowe, protetyczne po projektowanie uśmiechu. Poniżej przedstawiamy skrócony cennik wybranych zabiegów wykonywanych w EndoDentist.

Całkowity koszt zabiegów jest ustalany indywidualnie, po przedstawieniu planu leczenia.
Akceptujemy płatności gotówką, kartą płatniczą, przedpłatę przelewem.

Konsultacja protetyczno - estetyczna 350 zł
Onlay kompozytowy 1400 zł
Onlay - CERASMART 2000 zł
Korona pełnoceramiczna 2300 zł
Korona na implancie od 3500 zł
Licówka pełnoceramiczna 2200 zł
Korona tymczasowa (1 ząb) 250 zł
Usunięcie korony 250 zł
Szyna relaksacyjna 600 zł
Deprogramator Koisa 750 zł
Wax up - jeden ząb 150 zł
Wax up - projekt kształtu zęba w obszarze estetycznym 150 zł
Korona bezpośrednia 300 zł

Stomatologia estetyczna łączy w sobie medycynę ze sztuką. Kiedy zęby są zdrowe warto skupić się na ich estetyce. Ładne zęby to zęby proste, symetryczne, o naturlnym kształcie i kolorze.

Nie jesteś zadowolony z kształtu, wielkości, długości czy koloru swoich zębów? W EndoDentist pomożemy Ci to zmienić.

Leczenie protetyczne polega na odbudownie korony zęba poprzez zastosowanie trwałych uzupełnień wykonanych przez technika dentystycznego w laboratorium.
W zależności od potrzeb możemy odudować mały ubytek tkanki (inlay), guzek zęba (onlay), lub prawie cała strukturę zęba (overlay).

Za pomocą licówki natomiast możemy odbudować uszkodzone zęby, a także nadać zębom pożądany kształt, kolor, zamknąć szpary pomiędzy zębami lub je wydłużyć. W niektórych przypadkach licówki mogą zastąpić leczenie ortodontyczne.

Osobom, które nie są przekonane czy licówki są dla nich i czy „gra jest warta świeczki’ proponujemy usługę Projektowania Uśmiechu.

Projektowanie uśmiechu to usługa, dzięki której dowiesz się jak może wyglądać Twój uśmiech, bez wykonywania inwazyjnych i nieodwracalnych zmian na Twoich zębach.

Projektowanie odbywa się na dwóch wizytach – na pierwszej najważniejsza część to zrozumienie oczekiwań Pacjenta. Jeśli są one możliwe do spełnienia to pobieramy wyciski, robimy zdjęcia i umawiamy się na drugie spotkanie.

Na drugiej wizycie przymierzamy licówki wykonane w laboratorium stomatologicznym. Licówki wykonane są z materiału, który pozwala na wykonywanie modyfikacji ich kształtu w jamie ustnej, przez co wspólnie z Pacjentem możemy wybrać najlepiej pasujący kształt. Na koniec wizyty zdejmujemy licówki.

Procedura jest zupełnie nieinwazyjna i w pełni odwracalna.