Услуги и цены

EndoDentist предлагает широкий спектр стоматологических услуг от стандартного обследования до лечения зубных каналов, терапевтической стоматологии, протезирования и реставрации улыбки. Ниже представлены цены самых востребованных услуг клиники EndoDentist.
Окончательная стоимость курации устанавливается индивидуально после предоставления полного плана лечения.
Мы принимает наличные, банковские карты и предоплату банковским переводом на счет.

Konsultacja endodontyczna 100 zł
Znieczulenie, koferdam, zdjęcie RVG, wypełnienie czasowe w cenie zabiegu
Interwencja endodontyczna / opatrunek 250 zł
Odbudowa zęba do leczenia endodontycznego 200 zł
Leczenie zęba jednokanałowego 500 zł
Leczenie zęba dwukanałowego 750 zł
Leczenie zęba trzy i cztero kanałowego 950 zł
Powtórne leczenie zęba jednokanałowego 600 zł
Powtórne leczenie zęba dwukanałowego 850 zł
Powtórne leczenie zęba trzy i cztero kanałowego 1250 zł
Usunięcie złamanego narzędzia z kanału 250 zł
Usunięcie wkładu 300 zł
Zamknięcie perforacji przy użyci materiału MTA 200 zł
Zamknięcie perforacji przy użyci materiału Geristore 250 zł

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe pod mikroskopem w Endodentist w Krakowie może być bezbolesne i krótkotrwałe! Specjalnie przystosowany do tego mikroskop umożliwia bardzo skrupulatne powiększenie obrazu zęba (od 6 do 25 razy), który kwalifikuje się do leczenia kanałowego. Dzięki temu można z dużą dokładnością oczyścić system kanałowy zęba, a co za tym idzie znacznie skrócić czas trwania leczenia endodontycznego.

Takie powiększenie pozwala lekarzowi zobaczyć komorę zęba, powiększyć obraz korzeni i kanałów korzeniowych, a także zębów trzonowych, które ciężko zobaczyć bez zastosowania mikroskopu. Leczenie kanałowe jest konieczne w sytuacji, gdy próchnica nie zostanie wyleczona we wczesnej fazie, zaś bakterie dochodzą do wnętrza korzenia i powodują bardzo silny ból. Pozostaje nic innego jak leczenie endodontyczne.

U nas każde leczenie kanałowe odbywa się pod profesjonalnym mikroskopem, który gwarantuje skuteczne i bardzo precyzyjne oczyszczanie najmniejszych kanałów. Sprzęt, na którym pracujemy, jest najwyższej jakości, polecany przez wielu wybitnych endodontów na całym świecie.

Gabinety stomatologiczne, którymi dysponujemy, wyposażone są w RTG punktowe przy fotelu, co pozwala na wykonanie cyfrowego prześwietlenia zęba w trakcie zabiegu, a także na znaczne skrócenie jego czasu trwania. Pacjent czuje się wtedy bezpiecznie i komfortowo.

Poszukujesz sprawdzonej kliniki w Krakowie, w której będziesz mógł wyleczyć kanałowo zęba pod mikroskopem? Jesteś w dobrym miejscu! W EndoDentist stosujemy tylko i wyłącznie jednorazowe narzędzia endodontyczne, popularnej i renomowanej firmy VDW – lidera światowej endodoncji.

Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu koferdamu, gdyż uważamy, że do skuteczności i trwałości leczenia kanałowego pod mikroskopem najważniejsza jest sterylność pola zabiegowego.

Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z niej.