Technologie

Stomatologia EndoDentist to nowoczesna Klinika na miarę XXI wieku.

W dzisiejszych czasach medycyna to nie tylko specjalistyczna wiedza i miła obsługa, ale również – nowe technologie, które pomagają lekarzom postawić trafną diagnozę oraz podjąć skuteczne i precyzyjne leczenie.

W wyborze sprzętu i materiałów stomatologicznych zawsze kierujemy się bezpieczeństwem i komfortem naszych Pacjentów. Wyposażyliśmy naszą Klinikę w sprzęt najwyższej klasy, które pozwalają na światowej klasy leczenie.

 

Pracownia RTG

W EndoDentist posiadamy posiadamy własną pracownię RTG z bardzo wysokiej klasy rentgenem stomatologicznym, dzięki czemu nasi Pacjenci nie muszą biegać po całym Krakowie, aby wykonać zdjęcie pantomograficzne. Takie zdjęcie wykonujemy w naszej Klinice na miejscu, podczas pierwszej wizyty, co pozwala nam ułożyć indywidualny plan leczenia.

Fotele stomatologiczne klasy Premium

Wiemy, że wizyta u dentysty to dla wielu osób wciąż stres. W EndoDentist rozumiemy jak ważny jest komfort Pacjenta podczas zabiegu, dlatego w naszych gabinetach rozsiądziecie się Państwo wygodnie na fotelach stomatologicznych firmy Stern Weber – światowego lidera. Fotele te nie tylko są miękkie i wygodne, ale posiadają też nowoczesne rozwiązania diagnostyczne i gwarantują najlepsze warunki pracy podczas leczenia. Każdy fotel posiada kamerę wewnątrzustną oraz monitor LCD, dzięki czemu Pacjent widzi dokładnie stan przed i po zabiegu. Nasi Pacjenci są w rękach najlepszych stomatologów w Krakowie, którzy pracują na sprzęcie najnowszej generacji i światowej klasy.

Kamera wewnątrzustna

Firma Stern Weber wyposażyła nasze fotele w kamery wewnątrzustne, które wraz z monitorem LCD umożliwiają wizualizację procesu leczenia. Kamera w gabinecie to rozwiązanie korzystne zarówno dla lekarza, jak i Pacjenta. Wysokiej jakości obraz przesyłany do monitora LCD stwarza możliwość dokładnego przeglądu stanu zębów i zaprezentowania go pacjentowi.

RTG punktowe przy fotelu

Przy każdym fotelu, w gabinetach EndoDentist posiadamy precyzyjne RTG punktowe. Jest to rozwiązanie niezwykle nowoczesne, dzięki któremu leczenie kanałowe przebiega szybko i sprawnie, ponieważ lekarz wykonuje zdjęcia leczonych zębów bez ruszania się Pacjenta z fotela.

Mikroskop zabiegowy

Struktury zębowe są bardzo małe, dlatego najlepsi dentyści pracują zawsze w powiększeniu. Mikroskop zabiegowy umożliwia bardzo wysoką precyzję pracy dzięki trójwymiarowym obrazom o dużej głębi ostrości. Jego zastosowanie jest konieczne wszędzie tam, gdzie drobne detale decydują o powodzeniu przeprowadzonego zabiegu. Wszystkie zabiegi leczenia kanałowego w EndoDentist odbywają się przy użyciu mikroskopu zabiegowego.

Lupy Stomatologiczne

Lupy stomatologiczne to drugie oczy lekarza. Służą do pracy w powiększeniu i zapewniają większą dokładność i precyzję zabiegów.

Materiały najwyżej jakości

Obecnie na rynku stomatologicznym dostępny jest cały szereg różnych materiałów. To co wyróżnia EndoDentist spośród innych krakowskich klinik to absolutna bezkompromisowość w doborze materiałów na jakich pracujemy. Wysoka jakość materiałów gwarantuje najwyższą trwałość naszej pracy. Nasz zespół nieustannie testuje nowe dostępne materiały, tak aby zawsze zapewniać Państwu dostęp do najnowszych rozwiązań.

Sterylizatornia

Nasza klinika jest wyposażona we własną sterylizatornię. Wykwalifikowane asystentki stomatologiczne dbają o sterylność narzędzi używanych przy zabiegach, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo naszym Pacjentom.