Nasze technologie

NOWOCZESNY GABINET DENTYSTYCZNY | KRAKÓW | PRĄDNIK CZERWONY

Nowoczesna klinika na miarę XXI wieku to nie tylko specjalistyczna wiedza i miła obsługa, ale przede wszystkim nowe rozwiązania i technologie, które pomagają lekarzom postawić trafną diagnozę oraz podjąć skuteczne i precyzyjne leczenie.

W wyborze sprzętu i materiałów stomatologicznych zawsze kierujemy się bezpieczeństwem i komfortem naszych Pacjentów. W EndoDentist mamy sprzęt i materiały najwyższej klasy, które umożliwiają nam światowej klasy leczenie.

 

Pracownia rentgenowska

W EndoDentist posiadamy bardzo wysokiej klasy tomograf stomatologiczny, dzięki czemu nasi Pacjenci nie muszą biegać po całym Krakowie, aby wykonać prześwietlenie 3d czy zdjęcie pantomograficzne. Takie zdjęcie wykonujemy w naszej klinice na miejscu, podczas pierwszej wizyty, co pozwala nam ułożyć indywidualny plan leczenia.

Fotele stomatologiczne klasy Premium

Wiemy, że wizyta u dentysty to dla wielu osób stres. W EndoDentist rozumiemy jak ważny jest komfort Pacjenta podczas zabiegu, dlatego w naszych gabinetach rozsiądziecie się Państwo wygodnie na fotelach stomatologicznych firmy Stern Weber – światowego lidera. Fotele te nie tylko są miękkie i wygodne, ale posiadają też nowoczesne rozwiązania diagnostyczne i gwarantują najlepsze warunki pracy podczas leczenia. Każdy fotel posiada kamerę wewnątrzustną oraz monitor LCD, dzięki czemu Pacjent widzi dokładnie stan przed i po zabiegu. Nasi Pacjenci są w rękach najlepszych stomatologów w Krakowie, którzy pracują na sprzęcie najnowszej generacji i światowej klasy.

Kamera wewnątrzustna

Firma Stern Weber wyposażyła nasze fotele w kamery wewnątrzustne, które wraz z monitorem LCD umożliwiają wizualizację procesu leczenia. Kamera w gabinecie to rozwiązanie korzystne zarówno dla lekarza, jak i Pacjenta. Wysokiej jakości obraz przesyłany do monitora LCD stwarza możliwość dokładnego przeglądu stanu zębów i zaprezentowania go pacjentowi.

Skaner wewnątrzustny

Po co dentyście skaner? Do tworzenia pięknych uśmiechów! Zamiast tradycyjnej masy wyciskowej lekarz używa kamery wewnątrzustnej i skanuje uzębienie. W ten sposób powstaje cyfrowy model, na podstawie którego projektowany jest nowy uśmiech. Następnie obraz ten wysyłany jest do laboratorium protetycznego, które przysyła gotowe licówki i korony. Skany kamerą wewnątrzustną są nie tylko dużo bardziej precyzyjne i trwałe niż te z masy wyciskowej, ale także ich „pobranie” jest znacznie bardziej komfortowe dla Pacjetna.

RTG punktowe przy fotelu

Przy każdym fotelu, w gabinetach EndoDentist posiadamy precyzyjne RTG punktowe. Jest to rozwiązanie niezwykle nowoczesne, dzięki któremu leczenie kanałowe przebiega szybko i sprawnie, ponieważ lekarz wykonuje zdjęcia leczonych zębów bez ruszania się Pacjenta z fotela.

Mikroskop zabiegowy

Struktury zębowe są bardzo małe, dlatego najlepsi dentyści pracują zawsze w powiększeniu. Mikroskop zabiegowy umożliwia bardzo wysoką precyzję pracy dzięki trójwymiarowym obrazom o dużej głębi ostrości. Jego zastosowanie jest konieczne wszędzie tam, gdzie drobne detale decydują o powodzeniu przeprowadzonego zabiegu. Wszystkie zabiegi leczenia kanałowego w EndoDentist odbywają się przy użyciu mikroskopu zabiegowego.

Lupy stomatologiczne

Lupy stomatologiczne to drugie oczy lekarza. Służą do pracy w powiększeniu i zapewniają większą dokładność i precyzję zabiegów.

Materiały najwyższej jakości

To co wyróżnia EndoDentist spośród innych krakowskich klinik to absolutna bezkompromisowość w doborze materiałów na jakich pracujemy. Wysoka jakość preparatów gwarantuje najwyższą trwałość naszej pracy. W EndoDentist nieustannie testujemy nowe dostępne materiały, tak aby zawsze zapewniać Państwu dostęp do najnowszych i najlepszych rozwiązań.

Sterylizatornia

Nasza klinika jest wyposażona we własną sterylizatornię. Wykwalifikowane asystentki stomatologiczne dbają o higienę i sterylność narzędzi używanych przy zabiegach, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo naszym Pacjentom.

NOWOCZESNY GABINET STOMATOLOGICZNY | KRAKÓW | PRĄDNIK CZERWONY