Pierwsza Wizyta

Przyjdź i zobacz, że Twój upragniony

                              zdrowy i piękny uśmiech

                                                       jest możliwy.

 

KRAKÓW | PRĄDNIK CZERWONY | DENTYSTA

Pierwsza wizyta to przede wszystkim czas na poznanie się.

Podczas pierwszej wizyty nasi specjaliści odbędą z Tobą partnerską rozmowę i  przeprowadzą szczegółowe badanie.

W oparciu o wywiad medyczny, stomatologiczny, szczegółowe badanie  kamerą wewnątrzustną oraz zdjęcia RTG zrozumiemy Twoje i oczekiwania i potrzeby, a to pozwoli nam stworzyć Twój indywidualny plan leczenia wraz z kosztorysem.

Twoje leczenie odbędzie się w przyjemnej i partnerskiej atmosferze,  a po zrealizowaniu całego planu leczenia  zadbamy o regularną kontrolę i  utrzymanie uzyskanych efektów.

Zapraszamy do EndoDentist!

 

 PRĄDNIK CZERWONY KRAKÓW | GABINET DENTYSTYCZNY

Jak się umówić?

Wybierz dla siebie dogodną formę kontaktu:

Wywiad medyczny i stomatologiczny

Przed pierwszą wizytą poprosimy Cię o wypełnienie ankiety, którą następnie lekarz prowadzący wizytę z Tobą omówi.

Przekazane przez Ciebie informacje są ważne, ponieważ wraz ze szczegółowym badaniem stomatologicznym będą stanowiły podstawę do przygotowania Twojego indywidualnego planu leczenia i pozwolą nam realizować go w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami, a także w sposób bezpieczny dla Twojego zdrowia.

Prosimy o przyjście 15 minut przed ustalonym terminem pierwszej wizyty, w celu wypełnienia formularza.

Badanie stomatologiczne i diagnostyka

W czasie pierwszej wizyty zostanie przeprowadzone badanie stomatologiczne z wykorzystaniem kamery wewnątrzustnej oraz zdjęcie pantomograficzne. W razie potrzeby wykonamy też wyciski w celu wykonania modeli diagnostycznych uzębienia i zdjęcia aparatem cyfrowym. Uzyskane obrazy  będą stanowiły integralną część dokumentacji medycznej i pozwolą na dokładną diagnozę i ustalnie Twojego indywidualnego planu leczenia.

Cała opisana powyżej diagnostyka odbywa się na miejscu, podczas pierwszej wizyty i jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna dla Pacjenta.

Partnerski dialog i przedstawienie planu leczenia

W EndoDentist to Ty decydujesz jak będzie wyglądał Twój uśmiech, a my w oparciu o wywiad lekarski i przeprowadzoną diagnostykę oraz o nasze wieloletnie doświadczenie doradzamy Ci jak ten efekt osiągnąć. Przedstawiamy możliwe opcje leczenia  wraz z kosztami i pomagamy podjąć decyzję o wyborze właściwego planu, w oparciu o Twoje oczekiwania i potrzeby.

Na pierwszej wizycie lekarz stomatolog przedstawi wstępny plan leczenia, a w przypadku konieczności leczenia wielospecjalistycznego i przygotowania szczegółowego harmonogramu zabiegów dokładny plan otrzymasz na kolejnej wizycie. Przedstawimy szczegółowy kosztorys, a koszty poszczególnych zabiegów nie ulegną zmianie w trakcie jego obowiązywania.

Na każdym etapie planowania i leczenia możesz o wszystko pytać swojego lekarza stomatologa. Zależy nam, abyś nie miał żadnych wątpliwości.

Leczenie

W zależności od indywidualnego planu opieki stomatologicznej leczenie rozpoczynamy już na pierwszej wizycie lub na kolejnej.

W EndoDentist jesteśmy czuli na ból, dlatego wszystkie zabiegi odbywają się w znieczuleniu miejscowym. Aby wizyty przebiegały sprawnie i komfortowo zawsze prowadzone są przez zespół lekarza stomatologa i asystentki stomatologicznej. Nasza klinika jest wyposażona w najnowcześniejszy sprzęt i najwyższej jakości materiały, tak aby leczenie było skuteczne i trwałe.

Po zakończonym leczeniu przypominamy o wizytach kontrolnych i zapraszamy na zabiegi higienizacyjne.

Gwarancja

Pacjentom, którzy realizują ustalony plan leczenia zapewniamy 24 miesięczną gwarancję na wykonane prace.