lek. dent. Marcin Sarnecki

Doktor Sarnecki jest absolwentem Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Absolwent niezliczonej liczby kursów. Wielki fan nowoczesnej stomatologii, fotografii stomatologicznej, kompleksowych planów leczenia i otwartej komunikacji z Pacjentem.

W 2019 roku stworzył EndoDentist, mając wizję kliniki przyjaznej Pacjentowi. Specjalizuje się w metamorfozach uśmiechów  z wykorzystaniem implantologii, protetyki i stomatologii estetycznej. Jest również znany jako ostatnia deska ratunku w najcięższych przypadkach leczenia kanałowego pod mikroskopem. Jako Kierownik merytoryczny kliniki koordynuje i planuje leczenie wszystkich naszych Pacjentów.

Jak mówi: „Stomatologia jest nauką trudną, lecz nie tajemną – moja wizja  nowoczesnej stomatologii to nie tylko najnowsze materiały i urządzenia, ale przede wszystkim dialog. Rozmawiam z Pacjentem, razem omawiamy zdjęcia RTG i wykonane w naszym studio fotograficznym oraz widok z kamery wewnątrzustnej. Przedstawiam możliwe opcje leczenia wraz z kosztorysem – Pacjent musi wiedzieć dokładnie co i kiedy go czeka, a także na jaki efekt końcowy może liczyć.”

Pacjenci darzą doktora Sarneckiego zaufaniem, bo ma zdolność mówienia prostym językiem o rzeczach skomplikowanych, a do tego świetne poczucie humoru.

Poza stomatologią pasjonuje się naturą, lubi spędzać czas na świeżym powietrzu – jeżdząc na rowerze, nartach i snowboardzie.