Cennik

W EndoDentist świadczymy szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Począwszy od przeglądu stomatologicznego poprzez stomatologię zachowawczą, leczenie kanałowe, protetyczne po projektowanie uśmiechu. Poniżej przedstawiamy skrócony cennik wybranych zabiegów wykonywanych w EndoDentist.

Całkowity koszt zabiegów jest ustalany indywidualnie, po przedstawieniu planu leczenia.
Akceptujemy płatności gotówką, kartą płatniczą, przedpłatę przelewem.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Gdy próchnica nie zostanie wyleczona na wczesnym etapie, bakterie docierają do wnętrza korzenia i powodują silny ból. W takiej sytuacji jedyną metodą zachowania zęba jest leczenie endodontyczne.

Kanały zęba mają średnicę ok. 0,06 -0,4 mm. Z tego względu współczesne lecznie kanałowe musi odbywać się w powiększeniu.

W EndoDentist ponad 95% zębów leczonych kanałowo pod mikroskopem zostaje wyleczonych podczas JEDNEJ wizyty.

W EndoDentist każde leczenie kanałowe odbywa się pod mikroskopem, gwarantującym skuteczne i precyzyjne oczyszczenie kanałów. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, polecanym przez wybitnych endodontów na świecie.

Nasze gabinety stomatologiczne wyposażone są w RTG punktowe przy fotelu, co umożliwia wykonanie cyfrowego prześwietlenie zęba w trakcie zabiegu, co znacznie skraca jego czas i poprawia komfort Pacjenta.

W EndoDentist używamy tylko jednorazowych narzędzi endodontycznych, renomowanej firmy VDW – absolutnegeo lidera światowej endodoncji.

Dla skuteczności i trwałości leczenia kanałowego pod mikroskopem kluczowa jest sterylność pola zabiegowego, dlatego wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu koferdamu.

Leczenie kanałowe pozwala przedłużyć życie zęba i gwarantuje możliwość jego odbudowy. Jest to rozwiązanie mniej inwazyjne i korzystniejsze finansowo niż usunięcie zniszczonego zęba i zastąpienie go implantem.

 

Konsultacja endodontyczna 200 zł
Znieczulenie, koferdam, zdjęcie RVG, wypełnienie czasowe w cenie zabiegu
Interwencja endodontyczna / opatrunek 250 zł
Odbudowa zęba do leczenia endodontycznego (przygotowanie do leczenia) 250 zł
Leczenie zęba jednokanałowego 550 zł
Leczenie zęba dwukanałowego 800 zł
Leczenie zęba trzy i cztero kanałowego 1100 zł
Powtórne leczenie zęba jednokanałowego 650 zł
Powtórne leczenie zęba dwukanałowego 900 zł
Powtórne leczenie zęba trzy i cztero kanałowego 1350 zł
Usunięcie złamanego narzędzia z kanału 300 zł
Usunięcie wkładu 300 zł
Zamknięcie perforacji przy użyciu materiału MTA 200 zł
Zamknięcie perforacji przy użyci materiału Geristore 250 zł