lek. dent. Robert Brzeziński

Doktor Robert jest absolwentem kierunku lekarsko – stomatologicznego na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po studiach zafascynował go świat nowoczesnej stomatologii i możliwości jakie daje praca ze skanerem wewnątrzustnym, mikroskopem zabiegowym, koferdamem czy aparatem fotograficznym.

W EndoDentist zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz leczeniem kanałowym i estetycznymi odbudowami zębów w powiększeniu mikroskopowym.

Doktor Robert zawsze uważnie słucha swoich Pacjentów, chcąc zrozumieć ich oczekiwania – jest wcieleniem cierpliwości i empatii. Jak sam mówi: „W pracy zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości wykonywanych usług, nie uznaję półśrodków. Na Pacjenta patrzę holistycznie i indywidualnie, ponieważ każdy człowiek jest inny, ma inne oczekiwania i potrzeby.”

O doktorze Robercie śmiało można powiedzieć, że należy do tych szczęśliwców, dla których praca jest jednocześnie hobby. Ma on w sobie niesamowitą pasję i ciekawość nowinek ze świata stomatologii, które wykorzystuje w codziennej pracy.