Nasze standardy

W EndoDentist kierujemy się zawsze dobrem Pacjenta.

Państwa komfort, bezpieczeństwo oraz skuteczność i trwałość oferowanego przez nas leczenia są dla nas priorytetem.

 

Dogodna lokalizacja

Nasza klinika znajduje się w północnej części Krakowa, w okolicy ulic Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, rondo Młyńskie, rondo Barei, w bezpośrednim sąsiedztwie Quattro Business Park, Alma Tower, Castorama, Alma, Park Wodny w Krakowie i Serenada Centrum Handlowe. Można do nas łatwo dojechać samochodem, komunikacją miejską (przystanki „Miechowity”, „Rondo Młyńskie”, „Miechowity”, a także rowerem lub hulajnogą -ścieżka rowerowa prowadzi pod same drzwi EndoDentist, a stacja rowerów miejskich Wavelo znajduje się 20m od naszego gabinetu. Szczegóły dojazdu sprawdź w zakładce Kontakt

Darmowy Parking

Pod EndoDentist zaparkujecie Państwo bez opłat i bez limitu czasu. Przed gabinetem można też zostawić bezpiecznie rower.

Komfort i wygoda

EndoDentist nie poczujecie Państwo charakterystycznego zapachu dentysty, jaki pamiętacie z dzieciństwa. Od progu przywita Was nasza uśmiechnięta Recepcja, i zapach świeżych kwiatów. Cała klinika jest klimatyzowana i posiada system wentylacji mechanicznej, dlatego nawet w najgorętsze dni u nas jest przyjemnie chłodno. Wyposażyliśmy nasze gabinety w bardzo wygodne fotele stomatologiczne, renomowanej firmy Stern Weber.

Zestawy do higieny jamy ustnej

Będąc w naszym gabinecie możecie Państwo skorzystać z bezpłatnego zestawu do higieny jamy ustnej. Szczoteczki i pasty znajdują się łazience dla Pacjentów.

Punktualność

Czas – on nigdy się nie spóźnia. Ceniąc czas naszych Pacjentów umawiając zabiegi informujemy Państwa o przewidywanym czasie trwania wizyty i dokładamy wszelkich starań, aby każdy Pacjent był przyjęty punktualnie.

Diagnostyka na miejscu

Nowoczesną stomatologię wyróżnia między innymi fakt, że praktycznie całą diagnostykę można przeprowadzić na miejscu, nie wychodząc z kliniki. Jest to rozwiązanie zarówne wygodne dla Pacjenta jak i lekarza – oszczędza czas i pieniądze. W EndoDentist wykonujemy na miejscu RTG pantomograficzne, punktowe (ważne przy leczeniu kanałowym pod mikroskopem), dokumentacje fotograficzną i zapis z kamer wewnątrzustnych. Wszystkie te obrazy stanowią integralną część dokumentacji medycznej.

Aseptyka i Antyseptyka

Podczas wszystkich zabiegów obowiązują pełne procedury aseptyczne i antyseptyczne, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym Pacjentom. Wszystkie narzędzia używane do leczenia są jednorazowe lub sterylizowane przez wykwalifikowane asystentki stomatologiczne w naszej sterylizatorni. Wszystkie powierzchnie są dezynfekowane przed każdym zabiegiem profesjonalnymi środkami. Kładziemy najwyższy nacisk na higienę w gabinecie zabiegowym jak i na terenie naszej kliniki.

Bezbolesne zabiegi

W EndoDentist jesteśmy wyczuleni na ból, dlatego wszystkie zabiegi przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym.

Transparentność cenowa

EndoDentist uważamy, że Pacjent ma prawo wiedzieć ile zapłaci za leczenie. Z tego względu zawsze przed rozpoczęciem leczenia lekarz stomatolog prezentuje plan leczenia wraz z kosztorysem. Zobacz jak krok po kroku wygląda pierwsza wizyta w EndoDentist.

Ponadto, poszczególne pozycje z cennika możecie Państwo sprawdzić wygodnie na naszej stronie internetowej w zakładce Leczenie

Forma płatności

Akceptujemy płatności gotówką, kartą płatniczą i przedpłatę przelewem.