Fees

At EndoDentist we provide a wide range of dental services. Starting from dental review, through general dentistry, root canal, prosthetic & aesthetic treatment,  smile design and implantology. Below is a price list of selected treatments performed in EndoDentist.

The total cost of the treatments is determined individually after presenting the treatment plan.
We accept payments in cash, by credit card, prepayment by bank transfer.
Konsultacja endodontyczna 100 zł
Znieczulenie, koferdam, zdjęcie RVG, wypełnienie czasowe w cenie zabiegu
Interwencja endodontyczna / opatrunek 250 zł
Odbudowa zęba do leczenia endodontycznego 200 zł
Leczenie zęba jednokanałowego 500 zł
Leczenie zęba dwukanałowego 750 zł
Leczenie zęba trzy i cztero kanałowego 950 zł
Powtórne leczenie zęba jednokanałowego 600 zł
Powtórne leczenie zęba dwukanałowego 850 zł
Powtórne leczenie zęba trzy i cztero kanałowego 1250 zł
Usunięcie złamanego narzędzia z kanału 250 zł
Usunięcie wkładu 300 zł
Zamknięcie perforacji przy użyci materiału MTA 200 zł
Zamknięcie perforacji przy użyci materiału Geristore 250 zł

Leczenie kanałowe Kraków opinie:

1) Do lek. dent. Marcina Sarneckiego trafiłam z zapaleniem miazgi zębowej, niestety ząb nadawał się do natychmiastowego leczenia kanałowego, co już w pierwszej chwili wywołało we mnie ogromny lęk i zdenerwowanie. Otrzymałam znieczulenie oraz ogromne wsparcie zarówno od lekarza Marcina Sarneckiego, jak i asystentki stomatologicznej. Obydwoje podeszli do mnie z dużą wyrozumiałością i empatią. Ząb został uratowany! Jestem ogromnie wdzięczna!

2) Podczas leczenia kanałowego lekarz Marcin Sarnecki był niesamowicie delikatny i empatyczny. Zanim przeszedł do zabiegu szczegółowo, opisał problem oraz przedstawił metody leczenia i kroki, które będzie musiał podjąć w celu odratowania zęba. Zaproponował również znieczulenie, dzięki któremu nie czułem bólu! Leczenie kanałowe zostało przeprowadzone przy użyciu mikroskopu stomatologicznego. Jestem bardzo zadowolony i na pewno jeszcze wrócę do Endodentist!

3) Z serca polecam Endodentist oraz doktora Marcina Sarneckiego! To niesamowicie profesjonalny lekarz, który nawet leczenie kanałowe jest w stanie przeprowadzisz delikatnie i bezboleśnie! Zawsze podczas wizyt u stomatologa czuje ogromny stres, jednakże tym razem było inaczej! To wszystko dzięki miłej atmosferze i ogromnej empatii doktora! Polecam!!

4) Rzetelność, profesjonalna obsługa, delikatność! W tych trzech słowach mogę opisać zabieg kanałowego leczenia, który na moim zębie przeprowadził doktor Marcin Sarnecki w Endodentist. Leczenie przeprowadzone zostało z wykorzystaniem znieczulenia, które uśmierzyło ból! Lekarz korzystał z mikroskopu stomatologicznego! Asystentka stomatologiczna przemiła! Jestem zachwycona!!

5) Jeśli szukacie sprawdzonego i profesjonalnego dentysty, to z całego serca polecam Wam doktora Marcina Sarneckiego! Mój ząb był w tak złym stanie, że myślałam, że nie da się go odratować! Jednak dzięki profesjonalnie przeprowadzonemu leczeniu kanałowemu w Endodentist ząb jest i ma się dobrze! 😊 Bardzo dziękuję za fachową obsługę i bardzo empatyczne podejście!